Line

Įmonių pertvarkymas

Įmonės pertvarkymas – tai juridinio asmens teisinės formos pakeitimas, Naujos teisinės formos juridinis asmuo perima visas pertvarkytojo juridinio asmens (įmonės) pareigas ir teises. Pertvarkius įmonę jos vykdoma veikla nepasibaigia, ji yra tęsiama naujos teisinės formos įmonės.

Akcinė bendrovė gali būti pertvarkoma į: individualią įmonę (jei akcinės bendrovės visų akcijų savininkas yra vienas fizinis asmuo); uždarąją akcinę bendrovę; žemės ūkio bendrovę; kooperatinę bendrovę; tikrąją ūkinę bendriją; komanditinę ūkinę bendriją; mažąją bendriją (jei visų akcijų savininkai yra fiziniai asmenys, kurių yra ne daugiau kaip 10); valstybės įmonę; savivaldybės įmonę; viešąją įstaigą.

Uždaroji akcinė bendrovė gali būti pertvarkoma į individualią įmonę (jei uždarosios akcinės bendrovės visų akcijų savininkas yra vienas fizinis asmuo); akcinę bendrovę; žemės ūkio bendrovę; kooperatinę bendrovę; tikrąją ūkinę bendriją; komanditinę ūkinę bendriją; mažąją bendriją (jei visų akcijų savininkai yra fiziniai asmenys, kurių yra ne daugiau kaip 10); valstybės įmonę; savivaldybės įmonę; viešąją įstaigą.

Individuali įmonė gali būti pertvarkoma į mažąją bendriją; uždarąją akcinę bendrovę; akcinę bendrovę; viešąją įstaigą,

Viešoji įstaiga gali būti pertvarkoma į: biudžetinę įstaigą ar labdaros ir paramos fondą.

Teikiame  paslaugas:

  1. Rengiame dokumentus įmonės pertvarkymui atlikti;
  1. Atstovaujame klientus pas notarą ir Registrų centre;
  2. Konsultuojame viso įmonės pertvarkymo proceso metu.

Įmonių pertvarkymas atliekamas per 3-4 savaites.

Kaina:

  • Dokumentų parengimas (kaina sutartinė)
  • Registrų Centro mokestis (priklausomai nuo įmonių teisinės formos)
  • Mokestis notarui 250 – 1000  Lt
Line
Sub

Paslaugos

>> Įmonių ir įstaigų steigimas
>> Filialų ir atstovybių steigimas
>> Įstatinio kapitalo didinimas ir mažinimas
>> Pertvarkymas, reorganizavimas, atskyrimas
>> Įmonių likvidavimas
>> Fizinių ir juridinių asmenų konsultavimas, atstovavimas, bankroto administravimas
>> Migracijos paslaugos

Apie Mus

UAB Empire LT – tai patronuojanti įmonė, kurios stiprioji pusė yra teisininkų komanda, sukaupusi ilgametę patirtį, kuri suteiks Jums profesionalias paslaugas greitai ir už nedidelę kainą. Siekiame išsiskirti teikiamų paslaugų kokybe, greičiu bei dėmesiu kiekvienam klientui. Įvairių teisės sričių specialistai, pagal Jūsų poreikius, pasirengę atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Turite klausimų? Mes visada galime juos atsakyti